Preview: Doogee T6

Zatím posledním telefonem, který jsem měl možnost otestovat, byl Doogee T6. Tato značka zatím není v našich končinách příliš známá, pro mě se však o žádného nováčka nejednalo. Loni na podzim jsem si totiž koupil smartphone F5 od stejného výrobce.

DSC_0371

Celá recenze brzy vyjde na webu Smartmania.cz, takže zmíním jen několik poznatků o tomto telefonu. Hodně příjemně mě překvapilo celkové zpracování, které bylo lepší než u mého telefonu. Hardwarová výbava příliš nenadchne, ale systém byl i tak velmi plynulý.

Samotnou kapitolou je výdrž na jedno nabití. Při běžném provozu jsem neměl sebemenší problém dosáhnout na 4 dny. Skvělou výdrž má na svědomí obří akumulátor s kapacitou 6250 mAh. Nabíjení navíc trvá jen dvě a půl hodiny, což je parádní hodnota.

DSC_0484

Za 4 500 Kč se podle mého názoru jedná o skvělou koupi. V dané cenové kategorii je poměrně silná konkurence a za podobnou částku můžete pořídit i výrazně lépe vybavené kousky. Doogee T6 je ale díky neuvěřitelné výdrži samostatnou kategorií, která si zcela určitě najde své příznivce.

Více fotografií na mém účtu Zonerama.