Nový web TECH-ZONE

Už dlouhou dobu jsem uvažoval o tom, že zkusím založit a provozovat webový magazín orientovaný na novinky a recenze ze světa počítačů. Několikrát jsem byl již odhodlaný svůj plán naplnit, ale vždy jsem si to na poslední chvíli rozmyslel.

Tento současný web jsem původně zakládal s úmyslem sdílet spíše jen obecné články z mého osobního života, případně nějaké fotografie. Postupem času jsem jej ovšem využíval také jako médium pro sdílení recenzí produktů. Tento obsah se ovšem příliš nehodí na můj osobní web.

Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodl založit nový web TECH-ZONE. Veškeré recenze, které jsem doposud vydával zde, budou od této chvíli vydávány na novém webu. Ty stávající zde nejspíš zůstanou, ale postupně některé z nich přesunu i na TECH-ZONE.

Jaké jsou ambice nového webu? Rád bych se pokusil vydávat pravidelně články s prvními zkušenostmi s právě testovanými produkty, samozřejmě také recenze a v neposlední řadě i aktuality ze světa IT. Nechci se zaměřit výhradně na počítače, ale i na smartphony či jinou elektroniku. O tvorbu obsahu se budu prozatím starat sám a budu doufat, že se najde někdo, kdo by měl případně zájem mi s tvorbou pomoci.

Doufám, že se mi povede rozvíjet TECH-ZONE správným směrem a že tento web brzy neupadne v zapomnění.