Preview: Náramek Razer Nabu

První zmínky o chytrém náramku Razer Nabu se objevily již na začátku roku 2014. Nějaký čas po oficiálním představení se dostal náramek do omezeného prodeje pro vývojáře aplikací. Přístup výrobce se mi líbil – chtěl uvést na trh produkt, pro který bude dostupná celá řada aplikací.

Razer Nabu

Původní verze Razer Nabu se do oficiálního prodeje snad nikdy nedostala. Na konci roku 2015 se ovšem objevila nová revize, kterou již bylo možná běžně koupit. Když mi tedy zastoupení výrobce nabídlo jeden kus na recenzi, neváhal jsem ani chvilku.

Už podle balení je jasné, že se jedná o prémiový produkt. Kromě náramku je v krabičce samolepka s logem výrobce, napájecí kabel, uživatelské příručky a redukce na zkrácení. Hlavním lákadlem Nabu je především OLED displej. Na něm si můžete nechat zobrazit čas, počet nachozených kroků, vzdálenost a další. Nejzajímavějším je ovšem zobrazování notifikací ze smartphonu.

Náramek již testuji zhruba měsíc a zatím jsou mé dojmy pozitivní. Jediné, co mě nepotěšilo, jsou trochu větší rozměry, které mi nejvíce vadily při psaní na klávesnici. Plnohodnotnou recenzi si budete moci již brzy přečíst na webu PCNews.sk.